Ombre neonowymi pudrami - Smoky Powders w akcji

Ombre neonowymi pudrami - Smoky Powders w akcji

Szukasz inspiracji na letnie paznokcie hybrydowe? Zastanawiasz się jak wykonać neonowe ombre? Mamy coś specjalnie dla ciebie! Przygotowaliśmy tutorial ze zdjęciami, który pozwoli Ci na wykonanie perfekcyjnego ombre bez smug, zacieków i prześwitów. 

Smoky Powders to neonowe, pudrowe pigmenty. Charakteryzują się świetnym kryciem i łatwością aplikacji. Dzięki nim wykonasz efekt dymu, pokryjesz kolorem cały paznokieć lub zrobisz perfekcyjne ombre. Dziś skupimy się na tym ostatnim. Jako, że mamy okres letni wybraliśmy odcienie, które połączone przypominają zachód słońca, dodatkowo na wzorniku namalowaliśmy palmy. Czy jest coś co bardziej kojarzy się z wakacjami? 

Jeśli jesteś początkującą fanką lakierów hybrydowych i martwisz się, że nie dasz sobie rady z ombre  od razu rozwiejemy Twoje wątpliwości. Nasz sposób na ombre jest dziecinnie prosty i dasz sobie z nim radę bez żadnych problemów. 

 

Co jest potrzebne do zrobienia ombre?

 

Ombre poziome - krok po kroku

 

Krok 1. Przygotuj paznokcie

My wykonaliśmy zdobienie na wzornikach jednak jeśli wykonasz zdobienie na paznokciach naturalnych konieczne będzie przygotowanie ich jak przed wykonywaniem standardowego manicure hybrydowego. Odsuń skórki, zmatuj paznokcie, nadaj im kształt, odtłuść cleanerem, nałóż primer. Następnie zaaplikuj cienką warstwę 2me Base i utwardź ją w lampie. Po utwardzeniu bazy nanieś dwie, cienkie warstwy białego lakieru hybrydowego 2me Snow Flakes 000, każdą z nich utwardź w lampie. 

Krok 2. Nanieś pudry na gąbeczkę 

 Weź pędzelek do żelu i nanieś nim pudry na gąbeczkę, delikatnie zatrzyj pędzelkiem krawędzie między kolorami. 

Krok 3. Wykonanie ombre

Przyciśnij gąbeczkę do pomalowanego paznokcia i wklep puder w dyspersję. Nie zapominaj o obszarze przy skórkach. Wklepuj puder starając się by dobrze przyległ. Nie powinnaś mieć z tym żadnych problemów. 

Krok 4. Zabezpiecz ombre

Zabezpiecz swoje zdobienie top coatem. Zaraz będziemy malować wzorek i nie chcielibyśmy by ombre się zepsuło , prawda? :) Utwardź top w lampie i przemyj co cleanerem.

Krok 5. Malowanie wzorów

Na odtłuszczony top coat nanieś wzory za pomocą cienkiego pędzelka. Jeśli użyjesz lakieru 2me Black Swan wystarczy Ci tylko jedna warstwa gdyż jest on bardzo mocno napigmentowany.

Krok 6. Zabezpiecz palemki

Na sam koniec nanieś kolejną warstwę topu  i utwardź ją w lampie. Twoje perfekcyjne ombre jest gotowe! :)