Efect Mirror Chrom - jak nakładać lustrzany pyłek na paznokcie? Tutorial.

Efect Mirror Chrom - jak nakładać lustrzany pyłek na paznokcie? Tutorial.


Srebrzysty pyłek Mirror Chrom Effect to jedna z dekoracji, która całkowicie zmieni Twój klasyczny manicure w nieprawdopodobną stylizację. Dzięki malutkim drobinkom, w prosty sposób uzyskasz wymarzony efekt lustra na paznokciach, które dodatkowo nabiorą pięknego blasku i zyskają metaliczny połysk.

 

  • Najwyższa jakość
  • Wygodna i prosta aplikacja
  • Wysoka wydajność
  • Trwałość efektu


Mirror Chrom Effect to drobny pyłek zamknięty w wygodnym pudełku, dzięki czemu jego nakładanie staje się jeszcze prostsze. W zależności od użytego koloru bazowego pyłek będzie miał inny odcień!

Wystarczy kilka sekund żeby stworzyć trwałą i nieziemsko czystą taflę lustra na paznokciach. To prawdziwa bomba! Z takim manicure nie potrzebujesz żadnej biżuterii.

 

 

Zastanawiasz się jak nałożyć lustrzany pyłek Mirror Chrome na paznokcie? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy tutorial, który wyjaśnia w jaki sposób go aplikować!

Najpierw naszykuj potrzebne przedmioty:

Pyłek mirror chrom, który kupisz tutaj klik

Bazę do lakierów hybrydowych 2me, którą kupisz tutaj klik

Czarny lakier hybrydowy 2me Black Swan 010, który kupisz tutaj klik

Top Coat No wipe, który kupisz tutaj klik

Pędzelek do wcierania pyłku, który kupisz tutaj klik

 

 


 

Krok 1. Nałóż bazę lakieru hybrydowego na paznokcie

 

Krok 2. Nałóż 2 warstwy czarnego lakieru hybrydowego 2me 010 Black Swan. Ten kolor jest bardzo mocno napigmentowany więc utwardź go w lampie 60 sekund zamiast 30 sekund.

Krok 3. Nałóż na paznokcie Top Coat No Wipe 2me.

 

 

Krok 4. Otwórz słoiczek z Mirror Chrome oraz naszykuj silikonowy pędzelek do pyłków. Z nim będzie Ci znacznie łatwiej zaaplikować pyłek.

 

Krok 5. Nabierz pyłek na pędzelek i wetrzyj go w paznokieć kolistymi ruchami. Technika nakładania jest niezwykle istotna gdyż pozwoli ona na ładne rozłożenie się drobinek i stworzenie efektu tafli.

 

Krok 6. Kiedy już usyskasz efekt tafli usuń nadmiar pyłku z paznokcia szczoteczką. Bardzo ważne jest byś dobrze oczyściła skórki. Jeśli do topu dostanie się brokat tafla lustra stanie się brokatowa - a przecież zależy nam na efekcie lustra!

 

Krok 7. Zabezpiecz pyłek top coatem. Możesz użyć dwóch warstw topu żeby pyłek się nie ścierał. Gotowe! :)