Uroda Zdrowie

Porady kosmetyczne – jak mieć piękną i gładką skórę

9 kwietnia 2021

Każdy uwielbia mieć gładką, czystą skórę. Aby go utrzymać, trzeba się nim zająć różnymi metodami, które mogą pomóc. Oto kilka sposobów na piękną i gładką skórę.

za) Blizny po pryszczach: Blizny po pryszczach można skutecznie usunąć skórką od banana. Regularne stosowanie skórki od banana poprzez wcieranie jej w zmienioną chorobowo część może pomóc usunąć blizny po pryszczach. Innym skutecznym sposobem na usunięcie pryszczów byłoby nałożenie na skórę nawilżonego pudru z drzewa sandałowego. Ciągłe nakładanie tej pasty na skórę da bardzo zachęcający efekt. Mieszanka proszku cynamonowego z „bedak sejuk” to kolejny sposób na usunięcie pryszczów. Po prostu nałóż tę miksturę na twarz przed pójściem spać. Ciągłe stosowanie tej mieszanki może zapewnić piękną cerę.

b) Gładka skóra: Pomidory i jabłka mogą być używane do wygładzania skóry. Na twarz i szyję delikatnie nakłada się starte pomidory lub dojrzałe jabłka. Pozostaw na powierzchni skóry na 20 minut, a następnie spłucz ciepłą wodą. Żelatyna z pomidorów lub jabłek pomoże usunąć blizny ze skóry i sprawi, że będzie gładka. Powtarzaj ten proces, aż wyniki będą zadowalające. Innym sposobem na gładką i miękką skórę twarzy jest równomierne nałożenie świeżego mleka na twarz. Poczekaj kilka minut, aż wyschnie. Umyj ciepłą wodą i powtórz ten proces dwa razy w tygodniu.

do) Promienna skóra: Garść proszku z zielonej fasoli miesza się z żółtkiem jaja. Mieszankę nakłada się następnie na twarz. Po 15 minutach umyj twarz ciepłą wodą. Rezultatem jest jasna i promienna skóra twarzy.

re) Owoce: Jedz owoce na czczo lub przed posiłkami. Prawidłowe spożywanie owoców zapewni piękną i gładką skórę. Jeśli chcesz pić sok owocowy, pij tylko świeży sok owocowy, a nie z puszek lub butelek. Nie pij nawet podgrzanego soku. Nie jedz gotowanych owoców, ponieważ nie otrzymujesz składników odżywczych potrzebnych do dobrej skóry. Możesz także pościć przez trzy dni, jedząc po prostu owoce, aby oczyścić organizm. Po prostu jedz owoce i pij sok owocowy przez trzy dni, a zdziwisz się, gdy znajomi powiedzą Ci, jak promiennie wyglądasz.

mi) woda: Codziennie pij dużo wody. Ma to na celu oczyszczenie i oczyszczenie ciała. Kiedy twoje ciało zostanie oczyszczone, będziesz bardziej energiczny, a także będziesz miał gładką i promienną skórę.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply