Uroda Zdrowie

Porady kosmetyczne dotyczące leczenia stanu pustych oczu – co należy zrobić

7 kwietnia 2021

Stan pustych oczu jest jednym z objawów starzenia się skóry. Jest to spowodowane utratą tłuszczu w dolnych powiekach. Utrata tłuszczu jest całkiem normalna. Dzieje się tak, gdy się starzejemy. Sprawia, że ​​nasza skóra wygląda na cienką, matową i pomarszczoną.

Z drugiej strony można uniknąć i leczyć stan zapadniętych oczu, jeśli wiesz, co robić. Oto niektóre z najbardziej skutecznych wskazówek, które mogą przywrócić piękno Twoim oczom:

1. Zobowiąż się do stosowania kremu pod oczy. Teraz jest najlepszy czas, aby zadbać o swoją skórę. Poszukaj kremu pod oczy, który zawiera skuteczne naturalne składniki. CynergyTK, Eyeliss, Phytessence Wakame i Babassu to tylko niektóre ze składników, na które powinieneś zwrócić uwagę.

CynergyTK może wprowadzić do skóry funkcjonalną keratynę. Keratyna jest tym, czego potrzebuje Twoja skóra do produkcji kolagenu i elastyny. To złożone białko potrzebne do odbudowy struktury Twojej skóry. Eyeliss to specjalny składnik, który dostarcza do skóry właściwej naturalne peptydy. Naturalne peptydy wspomagają regenerację białek kolagenowych. Te peptydy pomagają również spulchnić słabe komórki i tkanki skóry.

Phytessence Wakame to rodzaj japońskich wodorostów morskich. Te wodorosty pozbywają się szkodliwych enzymów. To enzymy odpowiedzialne za zanik kwasu hialuronowego. Zachowaj ten kwas, ponieważ to on dostarcza wilgoci białkom kolagenowym. Babassu zawiera naturalne właściwości zmiękczające. Może pomóc chronić skórę przed szkodliwym działaniem toksyn.

2. Spróbuj codziennie przyjmować suplementy oleju rybnego. Olej rybny jest najlepszym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3. Są to kwasy tłuszczowe, które pomagają poprawić krążenie krwi. Te kwasy tłuszczowe mają również właściwości przeciwzapalne. Biorąc to pod uwagę, mogą pomóc w zapobieganiu zapaleniu komórek. Chronią przed szybkim niszczeniem komórek skóry. W rezultacie możesz mieć młodo wyglądającą skórę przez dłuższy czas.

3. Jedz pokarmy bogate w beta karoten i witaminę A. Te witaminy są najlepsze, jeśli chodzi o wykorzystanie funkcji oczu. Z pomocą tych witamin możemy zachować zdrowy wzrok. Jednak te składniki odżywcze działają również w utrzymaniu zdrowej struktury skóry. Pomagają naprawić uszkodzone tkanki skóry. Działają również dobrze w zapobieganiu utracie tłuszczu na orbitach.

4. Spróbuj zastosować witaminę E jako leczenie miejscowe. Może to pomóc w naprawie uszkodzonych komórek i poprawie struktury skóry. Nakłuj kapsułkę tej witaminy i wyciśnij płyn. Nanieś płyn wokół oczu.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply