Silikonowy pędzelek do zdobień i pyłków - narzędzie, które ułatwi Twoją pracę

Silikonowy pędzelek do zdobień i pyłków - narzędzie, które ułatwi Twoją pracę

Drobne pyłki nakładane na top no wipe nie wychodzą z mody. Efekty lustra, kameleony, błyszczący wszystkimi kolorami tęczy efekt holo - wszystkie te pyłki nakłada się na top coat bez dyspersji. Mnóstwo kobiet uwielbia błysk na swoich paznokciach! Tym bardziej, że przy obecnej szerokiej ofercie mozna wybrać pyłek, który będzie wyglądał dyskretnie a jednocześnie cieszył oko.

Jeśli jesteś profesjonalną stylistką paznokci lub samoukiem to wiesz, że nabieranie takich pyłków i wcieranie ich w paznokcieć potrafi być trudne - zwłaszcza jeśli jesteś też miłośniczką przedłużania paznokci i po prostu nie dajesz rady włożyć palca w słoiczek. Zastanawiasz się dlaczego drobny pyłek miejscami nie chce wetrzeć się w paznokcieć? Jeśli dostknęłaś paznockia palcem to niestety go natłuściłaś i pyłek nie będzie chciał przykleić się do tego miejsca...

Rozwiązaniem tego problemu jest silikonowy pyłek do zdobień! Ułatwi Ci pracę i sprawi, że każdy, nawet najdrobniejszy pyłek będzie wyglądał perfekcyjnie. 

Dadatkowym atutem pędzelka jest to, że nadaje się równiez do zdobień. Będzie idealny do tworzenia trójwymiarowych kwiatów czy muszelek akrylem, do malowania linii a także do frenchu. 

 


 

 

Dlaczego powinnas wypróbować silikonowego pędzelka?

  • Bez problemu wetrzesz drobny pyłek w top bez dyspersji nie tworząc dziur i prześwitów.
  • Sięganie do słoiczka długim paznokciem przy jednoczesnym marnowaniu produktu odejdzie w zapomnienie - pędzelkiem nałożysz tylko tyle produktu ile chcesz.
  • Możesz wykorzystać go do trójwymiarowych zdobień, linii i frencha.
  • Estetyczny design pędzelka bedzie ozdobą Twojego stanowiska pracy.

 

Pędzelek kupisz tutaj - klik