Arbuz na paznokciach - jak namalować owoce krok po kroku

Arbuz na paznokciach - jak namalować owoce krok po kroku

Owoce na paznokciach to zdobienie, które od razu kojarzy się z latem. Chociaż wygląda na skomplikowane to jest ono niezwykle proste w wykonaniu! Nawet jeśli jesteś początkującą osobą dasz sobie z nim radę. Nie musisz malować super prostych, precyzyjnych linii ponieważ na szczęście owoce nie są idealne.

Dzisiaj przygotowaliśmy tutorial pokazujący jak krok po kroku namalować arbuza na paznokciach. Czy jest coś lepszego niż chłodny, soczysty arbuz w upalny dzień? :) Naszykuj wszystkie potrzebne przedmioty (listę znajdziesz poniżej) i zacznij malowanie!

 

 

 

 

Naszykuj:


Krok 1. Przygotowanie paznokci

Przygotuj paznokcie tak jak przed malowaniem ich lakierami hybrydowymi. Odsuń skórki, nadaj paznokciom naturalnym ładny kształt, przemyj je cleanerem i w razie potrzeby nanieś na nie cleaner. Następnie nanieś bazę na paznokcie i utwardź ją w lampie.


Krok 2. Namaluj środek arbuza

Różowym lakierem Neon of Shake It namaluj na paznokciu półkole. To będzie środek Naszego arbuza. Utwardź paznokieć w lampie by się nie rozpłynął podczas dalszych kroków.

Krok 3. Namaluj bok arbuza

Pora na skórkę arbuza! Zielonym lakierem hybrydowym Bottle Green namaluj zielony, wklęsły pasek dookoła różowego środka.

Krok 4. Namaluj szczegóły

Miętowym lakierem Fresh Mint, za pomocą cienkiego pędzelka namaluj linię między środkiem a bokiem arbuza. Nie musi być idealna - nawet nie powinna! Postaraj się by jak najlepej odwzorować naturę :) Utwardź warstwę w lampie.

 

Krok 5. Namaluj kolejne detale

By nasz arubz wyglądał jeszcze bardziej realistycznie namaluj cienki biały pasek przed miętowym paskiem. Zrób to z pomocą cienkiego pędzelka i białego lakieru hybrydowego Snow Flakes. Utwardź pasek w lampie.

Krok 6. Pestki

Zamocz cienki pędzelek w czarnym lakierze hybrydowym Black Swan i namaluj arbuzowi pestki. Zacznij od zrobienia małej kropeczki a następnie posiągnij ją nieco w dół by uzyskać pożądany kształt. One również nie muszą być idealne. Uważaj tylko by się nie zlały ze sobą, jak najszybciej utwardź je w lampie.

Krok 7. Wykończenie zdobienia

Namaluj mniejsze pestki a samym środku arbuza małe kropeczki. Z boku arbuza, miętowym lakierem namaluj nieregularne pasy. Utwardź zdobienie w lampie. Następnie za pomocą cienkiego pędzelka namaluj białe, podłużne linie na pestkach. Dzięki temu arbuz będzie wyglądał olśniewająco! 

I już! Twoje zdobienie jest gotowe! Nie było wcale tak ciężko, prawda? Śledź naszą stronę by mieć dostęp do kolejnych tutoriali. Już niedługo inne owoce!