Ziaja

Ziaja

Ziaja

Marka Ziaja została założona w 1989 roku przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Zajmuje się produkcją produktów farmaceutycznych i wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych.
Pierwszym produktem firmy Ziaja był naturalny krem oliwkowy, który do dziś dnia posiada wielu zwolenników.

Obecnie oferta obejmuje około 1000 produktów przyjaznych dla skóry i środowiska.
W 2015 roki marka Ziaja wypuściła na rynek aż 66 milionów sztuk produktów. 
Firma Ziaja posiada certyfikat jakości ISO, a produkcja kosmetyków odbywa się w standardzie GMP w ekologicznej strefie ujęcia wody pitnej na Kaszubach.

Kosmetyki Ziaja są to nowoczesne produkty o nowatorskich recepturach i naturalnych składnikach. W chwili obecnej kosmetyki Ziaja są dostępne praktycznie w każdym sklepie. Wyróżniają się przyjaznym dla skóry składem i przystępną ceną.
Ziaja PRO to linia kosmetyków przeznaczona przede wszystkim do stosowania w profesjonalnych salonach kosmetycznych, ale również w domu.
Na serię Ziaja PRO składają się kosmetyki z linii czerwonej - przeciwzmarszczkowej, niebieskiej - do cery naczynkowej, zielonej - oczyszczające i brązowej - liftingujące.
Ziaja Med to produkty do skóry problematycznej, specjalnie dobrane składniki farmaceutyczne pozwalają zmagać się z problemami skórnymi.