Kryolan

Kryolan

Kryolan

Marka Kryolan od ponad 70 lat zaopatruje branżę filmową, teatralną oraz telewizyjną, bardzo wysokiej jakości produktami do profesjonalnego makijażu. W swojej ofercie posiadają ponad 16 000 produktów i akcesoriów do make-up. Pierwsze kosmetyki Kryolan powstały w Berlinie, na przestrzeni lat zaś stworzyli profesjonalne produkty o bogatej gamie kolorystycznej. Posiadają ponad 750 odcieni, o różnych barwach. 
Marka Kryolan w wyjątkowy sposób dba o satysfakcję klientów, tak, aby sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom.

W swojej ofercie posiadają linie produktów takich jak:
Dermacolor to kamuflujące kosmetyki do pokrywania uciążliwych przebarwień skóry i tatuaży. Ich perfekcyjna formuła jest bardzo przyjazna dla skóry.
Dermacolor Light to niezwykła lilnia produktów do makijażu o delikatniejszej formule niż klasyczna wersja Dermacolor Camouflage. Produkty są kosmetykami o intensywnej kolorystyce i szerokim zastosowaniu, nadają skórze naturalny i efektowny wygląd.
High Definition to seria ze specjalnymi mikrocząsteczkami kontrolującymi poziom rozpraszania światła. Idealnie sprawdza się w nowoczesnej technologii cyfrowej w filmie, telewizji i fotografii do stworzenia bardzo naturalnego makijażu.
Aquacolor wodna farba na bazie gliceryny, charakteryzująca się intensywnością i szeroką gamą kolorystyczną. Szczególnie zalecana do makijażu twarzy i ciała. Łatwa w aplikacji.
Supracolor to kremowa farba do makijażu, idealnie kryjąca o doskonałej tolerancji przez skórę. Posiada szeroką paletę barw, a jej aplikacja jest bardzo łatwa. Wymaga utrwalenia pudrem.
Pielęgnacja Privare Care to seria produktów do pielęgnacji twarzy i cała, zawierająca składniki anty-ageing, zapewniające doskonałe nawilżenie.
Cantoni to profesjonalne wyposażenie stanowisk makijażowych i fryzjerskich.