ibd

ibd

ibd

Znana od ponad 40 lat renomowana marka ibd jest liderem w branży produktów do paznokci. Dominuje na rynku światowej klasy, wyznaczając standardy jakości w stylizacji paznokci, a także wyróżniając się technologom i niezrównoważoną innowacyjnością. Marka cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem profesjonalistów na całym świecie.

Tworzone z pasją i perfekcyjną dbałością o jakość, kolekcje ibd zawierają wyjątkowe kolory, połączone wspólnym tematem, a każda kolekcja to zbiór doskonale dobranych, współgrających ze sobą kolorów.
W ofercie marki ibd znajdziemy: żele, akryle, lakiery hybrydowe, lakiery do paznokci, preparaty, płyny, urządzenia, a także wszelkiego rodzaju akcesoria pomocnicze do wykonywania stylizacji.

Wyjątkowe kolekcje kolorów ibd:
Social Lights to kolekcja inspirowana życiem na wysokim poziomie w luksusie. Ekskluzywna kolekcja prezentuje najlepsze jego aspekty.
Haute Frost jest uosobieniem luksusu z nutą dekadencji, inspirowana majestatyczną zimą carskiej Rosji
Calligraffiti zainspirowana sztuką kaligrafii połączoną z awangardą XXI wieku. Zawiera 8 pięknych lakierów, w tym 2 brokatowe.
Tinseltown fascynująca, hollywoodzka kolekcja kolorów, pełna magii i blasku fleszy.
Mad about Mod - Fringe Effects zainspirowana sztuką modernistyczną, w pięknym stylu powracają klimaty groove, kocia gracja oraz geometryczne kształty.
Floralmetric kolekcja inspirowana motywami folkloru, wykorzystujące w dużej mierze wzory kwiatowe. Miękkie barwy prełamane są domieszką ostrzejszych odcieni.
Neo Romantique awangardowa kolekcja powstała z inspiracji romantyzmem oraz motywami miłosnymi, uzupełniającymi nostalgią z nutą fantazji.
Dolce Vita kolory tętniące życiem słonecznej Italii, pełne blasku i ciepłych odcieni.
Hideaway Haven jasna i delikatna gama zawiera miękkie, łagodne i świeże barwy, na każdy dzień.
Urban Edge intensywna i pełna wyrazu paleta nawiązująca do subkultury artystów grafitti.