Dr. Santé

Dr. Santé

Dr. Santé

Dr. Santé to innowacyjna linia kosmetyków o naturalnym i ekologicznym składzie. Marka z ponad dziesięcioletnim stażem, koncentrująca się przede wszystkim na bogatych ekstraktach z natury. Zawarte w produktach naturalne składniki zapewniają delikatną pielęgnację zarówno skóry głowy, jak i włosów, otulając każdy z nich z osobna. Preparaty Dr. Santé skutecznie odbudowują strukturę włosa, utrzymując go nawilżonym i lśniącym przez długi czas.

Marka Dr. Santé oferuje trzy linie produktów: Argan Hair, Macadamia Hair oraz Keratin, każda z nich zawiera kompleksowy zestaw produktów, takich jak: szampon, balsam, maskę, olejek oraz spray ułatwiający rozczesywanie.

Seria Argan Hair przeznaczona jest do włosów zniszczonych i uszkodzonych, zawarty w niej olej arganowy skutecznie odbudowuje strukturę włosa, zarówno od środka, jak i na zewnątrz. Dogłębnie przenika w głąb włosa, zamykając łuski włosowe, dzięki czemu przeciwdziała rozdwajaniu końcówek.

Seria Macadamia Hair przeznaczona jest do włosów osłabionych, delikatnie odbudowuje warstwę lipidową włosa, wnikając dogłębnie w jego cząsteczki. Macadamia Hair wykorzystuje unikalne właściwości odbudowujące i ochronne oleju macadamia, a także składniki bogate w kwasy tłuszczowe, dzięki którym włosy stają się gładkie i miękkie.

Seria Keratin przeznaczony do włosów suchych i łamliwych skutecznie regeneruje i nawilża uszkodzone obszary włosów. Skład trzech unikalnych składników serii Keratin pozwala na kompleksową odbudowę włosów. Keratyna jest głównym budulcem, wnikającym w głąb włosa, dzięki czemu odnawia jego strukturę od wewnątrz oraz przywraca elastyczność i blask. Arganina jest odpowiedzialna za wzrost zdrowych i mocnych włosów. Kolagen zaś tworzy wzmacniającą powłokę, chroniącą włosy przed uszkodzeniami.