C-med

C-med

C-med

Marka C-med powstała w 1996 roku, zajmuje się produkcją i eksportem wyrobów medycznych w formie żeli do diagnostyki medycznej oraz fizykoterapii.
W 2010 roku powstał również dział kosmetyczny, zajmujący się kosmeceutykami.

Wyroby medyczne:
Żelpol USG - umożliwia prawidłowe kontakt głowicy USG ze skórą badanego i prawidłowe przewodnictwo ultradźwięków.
Żelpol EEG - posiada szczególnie wysokie przewodnictwo elektryczne, co pozwala na uzyskanie czytelnych i pozbawionych artefaktów, wysokowoltażowych zapisów krzywej EEG.
Żelpol EKG - żel przeznaczony do badań EKG, posiada wysokie przewodnictwo elektryczne, co pozwala na zyskanie czytelnych i pozbawionych artefaktów, wysokowoltażowych zapisów krzywej EKG.
Żelpol Laser - ułatwia odprowadzenie ciepła z powierzchni skóry, co zapobiega jej przegrzaniu i oparzeniu.
Żelpol Holter - ułatwia prawidłowy kontakt elektrody pomiarowej ze skórą.
Kompresy żelowe - wykonane z nietoksycznej kilkuwarstwowej folii o dużej wytrzymałości mechanicznej.

Kosmetyki:
Żelpol Care - ułatwia wykonywanie zabiegów z użyciem ultradźwięków zawierający kompleks kwasu hialuronowego, który zapewnia ochronę żywych warstw skóry i nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd.
Żelpol Smooth - umożliwia wykonywanie zabiegów radiofrekwencji oraz zabiegów z użyciem prądu. Zawiera kompleks różnorodnych substancji, które ujędrniają, nawilżają i wygładzają skórę, jednocześnie łagodząc podrażnienia.
After - Epil - zawiera wyciąg z aloesu o właściwościach kojących, ściągających i pobudzających regenerację skóry.
Expelos - Fluid - preparat oparty na nowoczesnych elastomerach silikonowych zapewniających doskonałą ochronę dla skóry przed utratą wody oraz optyczne wygładzenie zmarszczek.
Expelos - Balsam - zawiera naturalną lanolinę oraz olej z nasion bawełny, który jest bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe.
Krem do masażu - krem oparty jest na naturalnych olejkach takich jak: olejek lawendowy o działaniu odprężającym, olejek rozmarynowy działający przeciwbólowo oraz olejek nagietkowy zapewniający odpowiednią pielęgnację skóry.
C-Med Acne - ampułka przeznaczona do skóry ze skłonnością do trądziku, zwalcza jego objawy i skutecznie łagodzi zapalenia.
C-Med C - stworzona na bazie witaminy C i roślinnego odpowiednika kwasu hialuronowego. Zwalcza oznaki starzenia się skórt i poprawia jej koloryt.
C-Med Capillar - przeznaczona dla skóry naczynkowej, chroni i reguluje pracę gęstej siatki naczyń krwionośnych znajdujących się pod skórą twarzy.
C-Med Lift - oparta na ekskluzywnej i unikalnej formule łączącej lifting z szybkim wygładzeniem zmarszczek.
C-Med Slim - została stworzona w celu efektywniejszego zwalczania nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej.
C-Med Vital - została stworzona w celu zwalczania oznak starzenia się skóry, wygładza i wzmacnia skórę.