Uroda Zdrowie

Codzienne porady kosmetyczne

3 kwietnia 2021

Utrzymanie piękna skóry nie jest łatwym zadaniem. Nauczyłem się z pierwszej ręki, że Twoja skóra pokazuje, co jesz. Tłusta żywność może powodować tłustą skórę, jeśli Twoja skóra nie jest już tłusta. Jedzenie owoców i warzyw może również pomóc w walce z trądzikiem; moja trójka nastolatków nauczyła się tego na własnej skórze. Im więcej jedli niezdrowego jedzenia, tym częściej widzieli na twarzy ogromne pryszcze; kiedy ograniczają niezdrowe jedzenie i napoje gazowane, ich trądzik jest niski. Ciężkie zimowe miesiące spowodowały wysuszenie ust, a odrobina chap stick i / lub vasolline pomoże uniknąć popękanych ust.

Od ponad 5 lat stosuję masło kakaowe na twarz; Jednak miesiąc temu, po otrzymaniu twarzy, dowiedziałam się, jak ważny może być filtr przeciwsłoneczny nawet dla mnie, czarnej kobiety. Utrzymuj również paznokcie, w tym palce u nóg (buty muszą spaść), przycięte i wyczyszczone. Raz w miesiącu zanurz stopę w ulubionej kąpieli z bąbelkami, oglądając swój ulubiony film z koleżankami. Na koniec chciałbym dodać, że skórki nie zawsze muszą być obcinane za każdym razem, gdy odwiedzasz technikę paznokci; po prostu odepchnij się i wytrzyj mokrym ubraniem.

Nie noszę zbyt wiele makijażu, ale makijaż pomaga również chronić się przed uszkodzeniami słonecznymi, zwłaszcza jeśli pod makijaż nakłada się krem ​​z filtrem przeciwsłonecznym. Wiele kobiet używało makijażu w kółko bez wyrzuconego starego makijażu, który może powodować wypryski i podrażnienia skóry. Makijaż należy często wymieniać, aby uniknąć zanieczyszczenia. Użyj końcówek q do pędzli, aby zastosować cienie do powiek i / lub inny makijaż. Kup gąbki do podkładu w wygodnym sklepie.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply