Uroda Zdrowie

6 porad i sztuczek kosmetycznych, które musi znać każda kobieta

27 marca 2021
6 porad kosmetycznych dla kobiet

Piękno jest łatwo osiągalne. Niektórzy rodzą się naturalnie piękni, podczas gdy inni używają sztucznych metod, aby uzyskać piękno. Jednak w obu przypadkach równie trudno jest zachować urodę. Dlatego musisz być na bieżąco z najnowszymi trendami w zakresie upiększania i pielęgnacji.  Przedstawiliśmy sześć najważniejszych trików i porad kosmetycznych, które powinna znać każda kobieta.

1. Zadbaj o rzęsy i uzyskaj efekt „większego oka”

Pielęgnacja rzęs - efekt większego oka

Spraw, aby Twoje oczy wyglądały na większe, zmieniając eyeliner: aby uzyskać efekt „większego oka”, postępuj zgodnie z następującymi wskazówkami. Najpierw za pomocą rozmazanego czarnego ołówka narysuj dolną linię rzęs. Następnie musisz użyć ołówka nude do wyłożenia linii wodnej i nie łączyć czarnej wkładki w rogach. W ten sposób czerń nie zamyka oka, a Ty osiągniesz zamierzony efekt.

2. Falowane włosy z prostymi końcówkami

Loki z prostymi końcówkami

Rock and rollowy wygląd w falowanych włosach: to chyba najprostsza sztuczka. Po prostu użyj palców, aby skręcić włosy i nie zapomnij pozostawić prostych końcówek, aby uzyskać niesamowity wygląd.

3. Unikaj smug na paznokciach

Malowanie paznokci

Smugi na paznokciach to problem, którego żadna z nas nie lubi. Aby idealnie ułożyć lakier do paznokci, musisz uzbroić się w cierpliwość i robić to w odstępach czasu. Powinnaś również nakładać cieńsze warstwy, ponieważ grubsze dłużej się utwardzają i wyglądają gorzej wizualnie. Aby tego uniknąć i aby zapewnić prawidłowe wyschnięcie, należy odczekać do dwóch minut między warstwami.

4. Podkreśl naturalny wygląd swoich brwi

Malowanie brwiNadaj brwiom naturalny, bujny wygląd: aby podkreślić brwi i nadać im bardziej naturalny wygląd, użyj cienia jaśniejszego niż kolor brwi.

5. Zachowaj trwały i wytrzymały kucyk przez cały dzień

Trwały kucyk przez cały dzień

Utrzymuj swój kucyk przez cały dzień: lekko odchylając głowę do tyłu, mocniej trzymasz kark. Dlatego Twój kucyk wygląda dobrze przez cały dzień.

6. Podkreśl kolor szminki

Podkreśl kolor szminki

Jak podkreślić kolor szminki? To łatwe! Rozprowadź kontur pomadki, rozprowadzając ją za pomocą pędzelka. Daje miękki efekt i podkreśla kolor szminki.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply