Uroda Zdrowie

5 najlepszych wskazówek dotyczących urody dla dziewcząt w tym sezonie jesiennym

30 marca 2021

Świat estetyki stał się bardziej eksperymentalny, ale organiczny, dzięki czemu wiele dziewcząt bardziej docenia naturalne porady dotyczące urody. Podnieś tę jesienną pielęgnację i poznaj najlepsze porady dotyczące makijażu na ten sezon!

  1. Wilgoć to potęga

Lato się skończyło i to, czego naprawdę potrzebujesz, to poprawić nawilżenie twarzy. Świeża, zroszona skóra powinna pochodzić nie tylko z pędzli do makijażu, dlatego utrzymanie nawilżenia jest jednym z najbardziej pomocnych. Ponieważ Twoja skóra, twarz mogła być narażona na bezpośrednie działanie promieni słonecznych latem, najlepiej uzupełnić nawilżenie. Możesz używać masek nawilżających zawierających witaminę E jako podstawowego.

  1. Oświadczenie ust

Porady dotyczące makijażu, z których dziewczyny naprawdę ucieszyłyby się, mają najodważniejszy kolor ust. Śliwki i czerwienie są w tym sezonie na rynku i na pewno spodoba ci się ten rodzaj wyglądu tej jesieni. Zanim jednak zrobisz tę wspaniałą wskazówkę dla dziewcząt, powinieneś najpierw upewnić się, że twoje usta są złuszczone, nawilżone i nie łuszczy się.

  1. Pokochaj swoje olejki

Oleje nie zawsze są twoim wrogiem. Powszechnie można to uznać za przyczynę wyprysków i zatykania porów, ale nie zawsze tak jest, zwłaszcza w przypadku stosowania oleju kokosowego. Niezwykłym, ale skutecznym rozwiązaniem jest użycie oleju kokosowego do demakijażu. Olej kokosowy może zdziałać cuda na Twojej skórze, szczególnie jesienią. Bardzo pomaga w całkowitym usunięciu makijażu z twarzy i zatrzymaniu wilgoci w skórze podczas zmieniającej się pogody.

  1. Najlepsza pielęgnacja włosów

Twoje włosy mogą być lekko uszkodzone przez słońce, ale nie musisz się martwić. Utrzymanie zdrowych i gładkich włosów polega na znalezieniu odpowiednich produktów i kuracji do włosów. Rozpieszczaj swoje włosy gorącym olejkiem i wspaniałym lakierem do włosów z delikatnością, miłością i troską.

  1. Porady dotyczące makijażu na jesień

Nie chciałbyś przegapić cieszenia się jesienią bez glamu wyrytego na twarzy. W tym sezonie możesz oszaleć z dopasowanymi kolorami! Zgadza się; jesień to najlepszy czas na dopasowanie koloru ubrań do makijażu oczu! Oczy mają odcienie brązów, zieleni i szarości. Kolory ziemi są w tym sezonie obfite, z wyjątkiem niebieskiego, który może okazać się zbyt mocny na jesień. Powinieneś także unikać noszenia czarnego eyelinera i zamiast tego wybrać brązowy lub szary. To samo dotyczy noszenia tuszów do rzęs.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply