0 item(s) - $0.00
call us

Zadzwoń

533-353-993

Pisaki do zdobienia paznokci - Nail Art Pen

2015-03-04 17:22:19

PISAK NAIL ART PEN

Absolutny hit i nowość w stylizowaniu naszych paznokci

 

Pragniesz upiekszyć swój stonowany i klasyczny manicure dodatkowymi ozdobami i wzorkami? Ale nie posiadasz, ani cennego czasu ani cierpliwości by zajmować się  czasochłonnymi i wymagającymi dużej precyzji wzorkami, które sa wykonywane zwykłym lakierem? Nasza strona Allepaznokciekrk.pl posiada panaceum na ten problem... Należy zakupić pisaki w wyjątkowo bogatej ofercie barwnej a także kolorystycznej renomowanej marki Nail Art Pen. 

Pisaki typu Nail Art Pen doskonale się nadają do wykonywania bardzo precyzyjnych wzorków. Z dużą łatwością wykonasz nimi naprawdę malutkie  i potrzebujące bardzo dużej dokładności patterny. W zależności od poziomu nacisku można doskonale regulować szerokość pożądanej przez nas linii. Możesz z powodzeniem tworzyć przy odważniejszym i bardziej zamaszystym ruchu plamy, które sa bardzo podobne do efektu malowania akwarelami. To wszystko zależy jedynie od Twojej wyobraźni i kreatywności.

Przed zastosowaniem mocno i energicznie wstrząśnij ten produkt. Dociśnij ten pisak do powierzchni, która jest gładka, płaska i wykonaj kilkukrotny ruch jakbyś "pompowała" ten pisaczek. Po tej czynności napełni się on kolorem i będzie zdatny do stosowania. Produkt ten jest najwyższej jakości oraz trwałości, nie schnie i nie gęstnieje, dzięki czemu może długo stać u Ciebie w kosmetyczce i na pewno się nieprzeterminuje. Jest to produkt dostępny jest w duzej ilości kolorów, dlatego praktycznie każdy klient znajdzie tu coś dla siebie. Stylizowanie paznokci dzięki temu pisakowi jest niesamowicie proste i przyjemne a także banalnie proste - nawet dziecko to potrafi . Nie ma potrzeby jwydawania pieniędzy na bardzo drogie pedicure lub manicure u kosmetyczki,ale sama znaleźć u siebie talent na miarę van Gogha i tworzyć zdobienia w swoim domowym zaciszu! Dobrym pomysłem jest też połączenie kilku kolorów pisaków i stworzenie absolutnego szaleństwa na Twoich paznokciach. Już niedługo Sykwester a jak wiadomo w Sylwka można dużo, dużo więcej. Oczaruj swoich znajomych, przyjaciół i chłopaka już dziś i olśnij ich swoimi szalonymi pomysłami. Możesz ozdabiać swoje wszystkie płytki paznokciowe, lecz jeśli preferujesz bardziej stonowany look, możesz wzbogacić swój klasyczny french jednym - dwoma paznokciami, ozdobionymi Nail Art Pen. Nie będą się one tak rzucać w oczy, ale zwiększy i uwypukli Twoją osobowość i charakter.

 
stat4u